Mesajlarİş ListesiAdım Adım Başvuru
ProfilİletişimGörsel Yardım

Kişisel Bilgileriniz
Adınız *  
Orta Adınız
Soyadınız *  
Cinsiyetiniz *
İletişim Bilgileriniz
E-mail Adresiniz *  
MY-WAT Sistem Şifreniz *  
Cep Telefonu Numaranız
Campus Şubesi Seçiniz
Eğitim Bilgileriniz
Üniversite *  
Sınıf *
Work And Travel Seçeneği
Work And Travel Seçeneği *

Mini Anket
Bize Nasıl Ulaştınız ?
Açıklama
Taahhütname

CAMPUSEDU MY-WAT Hizmet Sözleşmesi:

CAMPUS MY-WAT ( online work and travel) sistemine hoş geldiniz.

1. Taraflar
a) www.onlineworkandtravel.com internet sitesinin faaliyetini yürüten Bestekar Sokak 61 B/3 Kavaklıdere ANKARA adresinde mukim CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ("CAMPUS").
b) www.onlineworkandtravel.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı ("Üye").
 
     2. Sözleşmenin Konusu
a) İşbu sözleşme’nin konusu www.onlineworkandtravel.com  internet sitesinden ( MY-WAT hizmeti) ve CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından sunulan portal hizmetlerinden faydalanma şartlarının belirlenmesidir.
b) Work and Travel programı kapsamı dışında iseniz ve katılım koşullarını yerine getiremiyorsanız veya yaşınız minimum program katılım yaşından daha küçükse (18–25), bu hizmeti kullanmamalı ve sözleşmeyi kabul etmemelisiniz.
b) İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmek istemesi veya CAMPUS tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.  CAMPUS üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.
2. Sözleşmenin Kullanıcı Tarafından Kabulü
2.1 CAMPUSEDU  MY-WAT hizmetini kullanabilmek için üye olacak kişinin bu sözleşmeyi kabul etmesi gerekir. Üye olacak kişi tarafından bu sözleşme kabul edilmediği sürece, üye MY-WAT hizmetinden faydalanamaz.
2.2 Ücretsiz ön kayıt aşamasında formun en alt bölümünde bulunan sözleşmeyi okuyarak sözleşmeyi kabul ediyorum kutucuğunu işaretlediğinizde bu sözleşmeyi ve hizmeti kabul etmiş sayılırsınız.

2.3 MY-WAT sisteminden bilgi almaya başlamadan önce bu sözleşmenin çıktısını almanız ve saklamanız gerekmektedir.

3. Sözleşme Dilleri

 3.1 Bu sözleşmenin dili esas olarak Türkçedir. Hizmet temel olarak Türkçe ve bunun yanında diğer dillerde de verilmektedir veya verilecektir. Ve sözleşmenin diğer dillere çevirisi de kullanılabilir.

 

 

4. Hizmet ve Servisin Kullanımı

4.1 Hizmetin kullanımı için özellikle kayıt sırasında kişinin kişisel bilgileri gerekmektedir. Ayrıca hizmetin sürekli kullanımı içinde hizmetin aksamadan yürümesi için kişi gerektiği durumlarda bizim tarafımızdan istenen bilgileri sağlamak zorundadır.

4.2 Üye; www.onlineworkandtravel.com servislerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğunun bilincindedir.

4.3 www.onlineworkandtravel.com sayfasında bulunan bilgilerin telif hakkının CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na ait olduğunu, bu yazılımları ya da içerikleri hiçbir şekilde kopyalayarak başka bir yerde yayınlamayacağının bilincindedir.

4.4 CAMPUSEDU’nun her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini ve müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, CAMPUSEDU’nun hiçbir sorumluluğu yoktur.

4.5 www.onlineworkandtravel.com internet sitesinde dokümanlar hiç bir surette üye tarafından değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden başka bir sitede yayınlanamaz.

4.6 www.onlineworkandtravel.com kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak,hizmetlerini iyileştirmek, sistemin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. CAMPUSEDU, üyenin portal hizmetlerini alırken www.onlineworkandtravel.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

4.7 Bu hizmetin kullanım amacı bu sözleşmede belirtilen hususlar ve ilgili yasaların kapsamı ile sınırlıdır.

4.8 MY-WAT hizmeti sağlayan yazılım ve donanım bileşenlerine zarar verebilecek herhangi bir aktivite yapmamayı veya bu tür bir aktivitenin içinde olmamayı kabul etmiş olursunuz.

4.9 CAMPUSEDU, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da www.onlineworkandtravel.com sona erdirme veya web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

4.10 CAMPUSEDU, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

4.9 Bu sözleşmeyi kabul ederek size sağlanan hizmet kısmı ve ara yüz haricindeki kısımları ve yetkiniz olamayan bölümlere erişmemeyi kabul etmiş olursunuz.

5. Şifre ve Hesap Güvenliğiniz

5.1  MY-WAT sistemi giriş şifrenizi belirlemeyi ve istediğiniz takdirde şifre değiştirme işlemini kendinize ait portal üzerinden yapacağınızı kabul etmiş olursunuz.

5.2 Hesabınızla ilgili gerçekleşen ve yürütülen bütün aktiviteler karşılığında CAMPUS’e karşı sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

5.3 Hesabınız ve şifrenizle ilgili yetkilendirilmemiş bir kullanımın farkına vardığınızda CAMPUS’u haberdar etmeyi kabul etmiş olursunuz.

5.4 MY-WAT hizmetinin kayıt sürecini tamamladığınızda, bir parola belirlemeniz gerekmektedir. Kullanıcı adınız ise MY-WAT sistemi tarafından belirlenecek ve size e-mail ve sms yoluyla bildirilecektir. Parola ve hesabın gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır ve parolanız veya hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden de tamamen siz sorumlu olacaksınız. Her oturumun sonunda oturumu kapat/çıkış butonuna tıklayarak hesabınızdan çıkmayı kabul etmektesiniz.

6. Gizlilik ve Kişisel Bilgileriniz

MY-WAT hizmetine üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler yalnızca CAMPUSEDU danışmanları tarafından görülecektir. Bilgileriniz siz istemediğiniz sürece ya da CAMPUSEDU danışmanınız tarafından fark edilen herhangi bir hatalı bilgi görüldüğünde değiştirilebileceğini kabul etmiş olursunuz. Kişisel şifreniz sadece sizin tarafınızdan görülebilir. CAMPUS şifrenizi şifrelenmiş bir şekilde veritabanında saklar.

7. BİLDİRİM
MY-WAT hizmetine üye olduğunuzda size e-posta veya posta yoluyla bildirimler gönderilebilir. MY-WAT sistemine üye olduğunuzda Work and Travel programı hakkındaki son gelişmeler, yeni iş listeleri ve CAMPUS’un yaptığı kampanyalarla ilgili bildirimlerin CAMPUS tarafından gönderileceğini kabul etmiş olursunuz.

 

8. Hizmet İçeriği

Hizmet CAMPUS Work and Travel işlemlerinin çevrimiçi olarak yürütülmesinden ibarettir.

9. Hizmet ile İlişiğinizi Bitirmeniz

9.1 Öğrencilerin sistem girişi ne zaman bitecek?

9.2 Üyeler MY-WAT hizmeti ile ilişiğini kesmek istediklerinde bu durumu CAMPUS’e bildirme hakkına sahiptir. CAMPUSEDU en fazla 15 gün içerisinde üyenin MY-WAT hizmeti ile ilişiğini kesecektir.

9.3 Hizmetin belirlenen amaçlarla kullanılmaması durumunda veya CAMPUS tarafından belirlenen durumlarda CAMPUS’un hizmeti ve hizmet kullanımınızı her zaman iptal etme hakkı vardır ve bu konuyla ilgili sizi uyarmak mecburiyetinde değildir.
10. Garanti

MY-WAT hizmetini kullanmanız kendi sorumluluğunuzdadır. CAMPUSEDU herhangi bir sorumluluk sahibi değildir ve bu konuda herhangi bir garanti sağlamaz.
Aşağıda 'Kabul ediyorum'u tıklayarak, yukarıdaki sözleşme şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Okudum ve Kabul Ediyorum